Get Adobe Flash player

O nás

Firma IFC FOOD spol. s r.o., působící na českém trhu již od roku 1996, zastupuje několik významných zahraničních společností, které patří ve svém oboru k předním světovým výrobcům surovin a přídatných látek pro:
  • potravinářský průmysl,
  • krmivářský průmysl,
  • farmaceutický průmysl,
  • některé technické aplikace.
Další činností firmy IFC FOOD je dovoz uruguayského steakového hovězího masa a jihoamerického vína, které Vám můžeme připravit do dárkové kazety. Pro více informací kontaktujte Lindu Karpašovou (606 703 756, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

Výtečné uruquayské hovězí maso a jihoamerická vína si také můžete zakoupit u našich obchodních partnerů, např. GrilCentrum - Weber World Partner.

Základní seznam nabízených surovin je průběžně doplňován. O každé surovině Vám na přání zašleme podrobné informace, způsob použití, včetně případného zavedení do výroby naším technologem - produtkovým manažerem.

Pokud nenaleznete Vámi hledanou surovinu na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme možnosti jejího získání od našich dodavatelů.